Giyim tarzıyla eleştirilere maruz kalmıştı! Aleyna Tilki: Bana taciz gibi geliyor

Aleyna Tilki, bayramın 3. günü Kıbrıs İskele bölgesindeki Grand Sapphire Resort’te sahne aldı. Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Tilki, bir çok soruya samimi yanıtlar verdi. Bir haftadır Kıbrıs’ta olduğunu söyleyen isim herkesin bayramını kutladıktan sonra kariyeri ve tatili hakkında da konuştu.

“Bu Kıbrıs’ta kaldığım en uzun dönem oldu. Çokta güzel oldu benim için hem tatil yaptım, hem de sahneye çıkacağım. İki işi bir arada hallettim. Mutluyum” dedi.

“İLK ALBÜMÜ TÜRKİYE’DE YAPACAĞIM”

Muhabirlerin yeni bir albüm hazırlığında olan Aleyna Tilki’ye “Bir albüm çalışmanız vardı? Aynı zamanda bir de yurt dışına açılma hedefleriniz vardı? Bu ikisi nasıl gidiyor?” sorusuna, “Şu an iki albüm hazırlığı var. Biri Türkçe, diğeri İngilizce olacak. Halen daha onlar üzerinde yoğun bir şekilde devam ediyorum. Mükemmeliyetçi olduğum için biraz süreç uzuyor. Çok güzel bir albüm olacak. Tüm odağı bu gerçekten. Hatta bu albüm için yurt dışı projelerine ara verdim. Türkiye’de bir albüm çıkartmadan orada bir albüm yapmak istemedim. Sadece bir, iki şarkı yaptım. Yurt dışı için ve beklemeye karar verdim. Ülkemde bu kadar sevilirken Türkçe albüm olmadan oralarda bir albüm yapmak istemedim. O yüzden bu Türkçe albüm için oradaki projeleri iki yıldır bekletiyorum” cevabını verdi.

“KAS FELCİ GEÇİRDİM”

2021 yılında “İşte Bu Benim Masalım” adlı bir yapımda oynayan Aleyna Tilki’ye habercilerin, “Kliplerinizi kendiniz çekiyorsunuz. Geçmişte de bir dizide oynamıştınız. Teklifler geliyor mu? Ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Bu konulara açık değilim. Biliyorsunuz geçen yıllarda bir müzikal dizisinde oynamıştım. Set ortamında çalışmak benim karakterim ile uyumlu bir durum değil. Kas felçi geçirdim. O yüzden bana biraz ağır geldi. Bir daha bir dizide oynamayı düşünüyorum. Sinema işçiliği dünyanın en zor mesleklerinden biri saygı duyulması gereken bir alan” dedi.

“İNSANLAR BENİM ŞARKILARIMI ELEŞTİREBİLİR”

Son zamanlarda bir çok şarkıcının sahne kıyafetleri gündem konusu olurken, sahneye sadece bir jean pantolon ve sırtı açık bir bluz giyen Tilki’nin salaş görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

Basın mensuplarının, “Son zamanlarda sahne kıyafetleri çok konuşuluyor. Sizi bugün sade bir kıyafet ile gördük.” demesi üzerine şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

Benim tepki gösterilecek ekstra bir kıyafetim yok. İnsanlar herşeye tepki gösteriyor. Ona tepki gösteriyor, buna da tepki gösteriyor. O yüzden durmuyoruz, devam ediyoruz. Ne istersek giyiyoruz, ne istersek yiyoruz. Bu bir eleştiri değil. Bu benim alanıma ve özelime girmek. Ben kimsenin özeline girmiyorum. İnsanlar benim şarkılarımı eleştirebilir. Ama özeline giremez. Bu konular bana eleştiri gibi gelmiyor. Biraz taciz gibi geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir